GÖNÜLTAŞ

  • portföy
  • çorap
  • çamaşır
  • maske
  • moda

HAKKIMIZDA

Gönültaş Çorap, 1953 yılında İstanbul’da, %100 Öz Sermaye ile çorap üretim işletmesi olarak kurulmuştur. 2004 yılında faaliyet alanımıza bir yenisi daha ilave edilerek dikişsiz çamaşır üretimine başlanmıştır. Yıllık 55 milyon çift çorap ve 3 milyon adet dikişsiz çamaşır üretim kapasitesine sahip işletmemiz, 10.000 m² alanda faaliyet göstermektedir.

İstanbul / Yeni Bosna’da kurulu yarı entegre üretim tesislerimizde, en son teknolojiler kullanılmak suretiyle, gipe iplik, örgü, boya, terbiye ve kontrol birimlerinin koordineli çalışma disiplini sayesinde, üstün kalitede çorap ve dikişsiz çamaşır imalatı yapılmaktadır. Sektörümüz içinde ISO-9001 kalite belgesini tam kapsamlı olarak alan ve uygulayan ilk firma GÖNÜLTAŞ ÇORAP’tır.

Gelişmiş teknolojilerin kullanımı, Ar-Ge ve Ür-Ge çalışmalarına verdiğimiz önem ve uygulanan başarılı satış / pazarlama stratejilerinin sonucu olarak, gerek yurt içindeki pazar payımız gerekse dünyanın dört bir yanına gerçekleştirdiğimiz ihracatımız her geçen gün artmaktadır.

Firmamız, her sezon sürekli yenilenen koleksiyonlarımız, geniş makina parkurumuz ve farklı hammadde seçeneklerimiz ile her bölgeye ve her bütçeye hizmet verebilen ürün altyapısına sahiptir. Alışkanlık haline getirdiğimiz, özel tasarımlar, müşteri odaklı özel ürün çözümleri ve hızlı servis, bizi alanımızda ki en başarılı firma yapmaktadır.

GÖNÜLTAŞ ÇORAP KALİTE VE ÇEVRE POLİTİKASI

  • Ürün ve hizmet kalitemizi her gün iyileştirerek, çorap ve çamaşır sektöründeki pazar payımızı ve rekabet gücümüzü arttırmak.
  • AR-GE ve ÜR-GE çalışmaları ile koleksiyonumuza sürekli yeni ürünler katarak, sektörümüz ile ilgili gelişen beklenti ve ihtiyaçları karşılamak.
  • Doğal kaynak tüketimini ve diğer maliyetlerimizi azaltıp verimliliği arttırmak.
  • Çevreyle ilgili konularda yasal mevzuatlara, müşteri gerekliliklerine ve diğer şartlara uymak.

Neden Biz?

REKABETÇİ FİYAT

SOSYAL DENETİM UYGUNLUĞU
YÜKSEK STANDART KALİTE KONTROL
TECRÜBELİ KALİFİYE PERSONEL
YÜKSEK TEKNOLOJİ
ESNEK ÜRETİM ALTYAPISI
HIZLI VE ZAMANINDA SERVİS YETENEĞİ
YÜKSEK MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
GENİŞ TEDARİKÇİ AĞI
SEKTÖRDE 70 YILLIK TECRÜBE
GÜÇLÜ AR-GE ve ÜR-GE
ÇEVRİMİÇİ ERP SAP KONTROL PROGRAMI

MARKALARIMIZ

fantasia logo ai
HOBBY LIFE mini
SRFN LOGO-1
elite life logo
CoolBerry Logo
SERFiNO LOGO
şirin yeni logo
heat socks-2

SERTİFİKALARIMIZ